5* NORWEGIAN GETAWAY İLE AKDENİZ, ENDÜLÜS & LİZBON

29 Eylül 2024 - 07 Ekim 2024

Norwegian Cruise Line şirketine ait en büyük gemilerden biri olan Norwegian Getaway 2014 yılında seferlerine başlamıştır. 145.655 gross ton ağırlığında olan lüks gemi yaklaşık 4.000 yolcusuna 1.650 personel ile hizmet vermektedir. 326 m. uzunluğunda ve 18 katlı olan dev gemide Asya mutfağından Fransız mutfağına uzanan 19 farklı restoran; havuzlar, loungelar, barlar, casino, spa ve spor merkezi bulunmaktadır.

 

Programı İndir

29 Eylül 2024 / İstanbul – Atina (Pire)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Türk Havayolları kontuarı önünde saat 05:00’de buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1843 no’lu sefer ile 07:30’da Atina’ya uçuş. Yerel saat ile 09:00’da varış. Bizi bekleyen özel aracımız ile öncelikle Panoramik Atina şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turun ardından yarım saat mesafedeki Pire limanına transfer. Gemiye check in işlemleri ve kabinlerimize yerleşme. Gemimiz bu akşam 19:00’da demir alacak.

30 Eylül 2024 / Denizde Seyir

Gemimiz bugün Akdeniz’de seyirde olacak. Tüm gün lüks geminizin aktivitelerinden faydalanabilir, denizde seyrin keyfini çıkarabilirsiniz.

01 Ekim 2024 / Valletta, Malta

Gemimiz sabah erken saatlerde Malta’nın başkenti Valletta’ya yanaşacak. 16. Yüzyıl itibariyle St. John Şövalyelerinin evi olan Valletta hala surlarla çevrili benzersiz güzellikte bir eski şehir barındırmaktadır. Burada rehberinizin düzenleyeceği tüm gün adayı tanıtan ekstra tura katılabilirsiniz. Gemimiz saat 17:00’de demir alacak.

02 Ekim 2024 / Denizde Seyir

Gemimiz bugün Akdeniz’de seyirde olacak. Tüm gün lüks geminizin aktivitelerinden faydalanabilir, denizde seyrin keyfini çıkarabilirsiniz.

03 Ekim 2024 / Alicante, İspanya

Gemimiz bu sabah 10:00’da İspanya’nın en çok turist çeken bölgelerinden Valensiya’nın güneyinde, Costa Blanca sahilinde yer alan Alicante’ye yanaşacak. Burada rehberinizin düzenleyeceği tüm gün şehri tanıtan ekstra tura katılabilirsiniz. Gemimiz saat 18:00’de demir alacak.

04 Ekim 2024 / Motril / Granada, İspanya

Gemimiz bu sabah 07:00’de Motril limanına yanaşacak. Dileyenler rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılarak 1 saat mesafedeki Arap / Avrupa kültürlerinin karışımı olan Granada ve El Hamra Sarayı turuna katılabilirler. Gemimiz saat 18:00’de demir alacak.

05 Ekim 2024 / Cadiz, İspanya

Gemimiz bu sabah 07:00’de Cadiz limanına yanaşacak. Dileyenler rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılarak Endülüs bölgesinin başkenti Sevilla’yı keşfedebilirler. Gemimiz öğleden sonra 16:00’da demir alacak.

06 Ekim 2024 / Lizbon, Portekiz

Sabah gemide alacağımız erken kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Limanda bizi bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Lizbon Şehir Turuna katılabilirler. Akşam ise ayrıca ekstra yemekli Fado müzikli eğlence turuna katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

07 Ekim 2024 / Lizbon - İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından bizi bekleyen aracımız ile  havalimanına transfer. Check in ve pasaport işlemlerimizin ardından TK 1760 no’lu sefer ile saat 16:25’de İstanbul Havalimanına uçuş. Yerel saat ile 23:25’de varış ve turumuzun sonu...

                           ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·       Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul Havalimanı – Atina / Lizbon– İstanbul havalimanı arası gidiş dönüş uçuşlar

·       5* Norwegian Getaway gemisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama

·       Atina Havalimanı – Pire Liman arası transfer

·       İlk gün Panoramik Atina Şehir Turu

·       Lizbon’da 4* otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama

·       Lizbon Liman – otel – havalimanı arası transferler

·       Liman & Havalimanı vergileri (kişi başı 600 €)

·       Gemide gün içerisindeki animasyon, aktiviteler ve gece düzenlenen şovlar

·       24 saat oda servisi

·       Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası (70 yaş üzeri surprim uygulanır)

·       Türkçe Rehberlik hizmeti (Grup 16 kişi ve üzeri olduğu takdirde)

·       Gemi personel servis ücreti (gecelik pp 20 USD)

·       Geminin ya da rehberin düzenleyeceği ekstraturlar

·       Kuru temizleme, içecekler, alışveriş gibi şahsi harcamalar

·       Yurtdışı çıkış harcı

·       İptal sigortası

·       Vize ücretleri (Bu tur için Schengen Vizesi gereklidir.)

 

 

 

 

 

E-Bülten Kayıt

E-bültenimize kayıt olarak bizden en son tur bilgilerini, kampanyaları ve diğer aktiviteleri haber alabilirsiniz.